من در اینجا میخوام یک معرفی کوتاه از سایت کانال تلگرام داشته باشم.
از زمانی که تلگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی معرفی شد، همه چیز به یکباره دگرگون شد، واقعا چی شد که تلگرام به این سرعت در ایران پیشرفت کرد، و از همه مهمتر کانال تلگرام خیلی مهمتر شد.
بله دوستان کانال تلگرام به یکباره در بین مردم ایران رواج پیدا کرد و همه به دنبال کانال تلگرام بودند، هر کی رو تو کوچه و بازار میدیدی میگفت تلگرام، تلگرام.
داستان از اونجا شروع میشه که شبکه های دیگه ای همه در ایران پا به عرصه گذاشتن و فقط تلگرام تونست به کارش ادامه بده.
سرعت تلگرام را مهمترین عامل موفقیت این شبکه اجتماعی میدوند.
یک روز که من تو صحرا مشغول کار کردن بودم، پدرم از من خواست تا گزارش کار رو بهش بدم، بعد هم من گوشی خودم رو برداشتم و یک عکس از کارهائی که که کرده بودم گرفتم و برای پدرم ارسال کردم.
من تو او زمان وایبر داشتم و عکس رو از طریق وایبر ارسال کردم ولی عکس حدود نیم ساعت طول کشید که ارسال بشه، درست هست که سرعت اینترنت کم هست ولی فقط سرعت اینترنت در اینجا مطرح نبود.
بله بجز سرعت اینترنت خود وایبر هم سرعت لازم رو نداشت، من بعد که تلگرام رو رو گوشی خودم نصب کردم فهمیدم که واقعا چقدر تفاوت داره، و این سرعت باعث شده تا تلگرام محبوب بشه و نه چیز دیگری.
و اما پدیده دیگری که از تلگرام میشه گفت، کانال تلگرام هست، بله واقعا کانال تلگرام هم در جای خوش خیلی عال عمل کرد و باعث شد تا تلگرام محبوب تر بشه و خیلی از این فرصت بهترین استفاده رو کردند و کانال های زیادی به ثبت رسوندند.
در حال حاضر کانال های تلگرام زیادی در اینترنت هست و شما میتونید این کانالهای تلگرام رو انتخاب و در اونجا جوین بشین.
ولی اگر شما کانال تلگرام دارید، بهتون پیشنهاد میکنم که برای گرفتن ممبر به تبلیغ کانال تلگرام خودتون بپردازین و ثبت کانال تلگرام یک روش بسیار خوب جهت گرفتن ممبر هست.
تلگرام جدید